Rok 2017 Zdoňov

12. – 19. 8. 2017

Svatý Florian je příjemný rodinný pension s celoročním provozem, který se nachází v klidném a tichém prostředí jedinečné přírodní rezervace romantických pískovcových Adršpašsko-teplických skal. Oblast je rájem pro milovníky přírody, pěší turistiky, cykloturistiky, horolezectví, rybaření, jezdectví a myslivosti. V zimě si u nás přijdou na své běžkaři i vyznavači sjezdového lyžování.

Pension je svou polohou a vybavením vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak pro všechny ostatní, a kteří chtějí strávit aktivní dovolenou.

Součástí našeho pensionu je velká zahrada s posezením v klidném prostředí, zastřešenou terasou, ohništěm a venkovním grilem. Sportovcům nabízíme hřiště na volejbal, nohejbal, líný tenis, minikopanou, badminton a slack – line. Pro děti je tu dětské hřiště s houpačkami a klouzačkou, velká trampolína, tříkolky, koloběžky, autíčka, petanque atd.

Chata Hvězda, Kaple Panny Marie Sněžné v Broumovských stěnách, Broumovský Kláštěr a zahrada s prohlídkou, Meziměstí restaurace u Švejka, koupačka v Pískovně – hlavní vstup do Adru. Zámek + restaurace Bischofstein, https://mapy.cz/s/cukemumole

Účastníci: Ebertovi, Helmovi, Hadačovi, Podaní, Hrdinovi, Holíkovi, Chlupáčovi, Brandovi

Ostatní zajímavosti a vzpomínky: